marlo
Supervisor marlo
19 Mart 2008

DEMİRDÖKÜM KTH YAZILIM

DEMİRDÖKÜM YAZILIM

DemirDöküm KTH Programımız Yenilendi.

(25 MB)

Ücretsiz olarak sunulan Yeni Yazılım DemirDöküm KTH 2.0 Programı ile;

• Isı Kaybı Hesabı yanında,
  • TS 825 Isı Yalıtım Hesabı ve
  • Klima Seçimi yapılabilecek.

Java teknolojisi kullanılarak geliştirilen yeni program Microsoft Windows işletim sistemleri ile uyumludur. Raporlama bölümlerde kullanılan PDF teknolojisi ile tüm yazıcılardan sorunsuz olarak çıktı alınabilmektedir. Tüm DemirDöküm ürünlerini kullanarak sistem oluşturulabilecek ve yeni ürünlere programı güncelleyerek ulaşılabilecektir. Gelişmiş yardım menüsü ile program desteği arttırılmıştır.

DemirDöküm KTH 2.0 Sistem Gereksinimleri:

• Pentium 166 Mhz yada üstü İşlemci,
  • 32 MB Minimum Ram,
  • Windows NT-2000-XP Home/Pro-2003
  • 1024*768 Ekran çözünürlüğü
  • Adobe Acrobat Reader programı

serdaruklimek
serdaruklimek
19 Mart 2008

tesekuurler.

marlo
Supervisor marlo
19 Mart 2008

sizlere göre artıları eksileri neledir onları da belirtirsek güzel paylaşım olur.

axu2
axu2
20 Mart 2008

benzerlerine göre daha basit bir program kullanımı pratik. ne varki yardım bölümü yetersiz buda öğrenmeyi güçleştiriyor. biraz zaman harcamak gerekiyor yani.

yunus123
yunus123
24 Aralık 2010

Arkadaşlar bu programla yapmış olduğunuz projeleri paylaşırsanız çok sevinirim.Çünkü çok acil yetiştirmem gereken 8 dairelik bir bina var.

x_0053_x
x_0053_x
24 Aralık 2010

program güzel ama bazı durumlarda kayıtlı verileri açmıyor.

liberal_makina
liberal_makina
27 Aralık 2010

Selamünaleyküm muhterem insanlar, bu ilk mesajım, aranıza katıldığım için mesrurum. :)\r
Bu KTH programını indirdim, kullanım hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim, ezbere kombi satıyoruz değilse, meslekî açıdan utandırıcı buluyorum. Ya tesisat dersi notlarını indirip raftan tablolara yeniden çalışmam veya bu programı kullanabilmem lazım.\r
Cevaplara şimdiden teşekkürler...

oneal_runo
oneal_runo
23 Eylül 2013

ben indirdim kurdum fakat kullanamıyorum yeni dedim tık yok ne yapmam gerekiyor?

ali orhun
ali orhun
27 Eylül 2013

Değerli Site Yöneticisi,\r
Bu çok amaçlı bir compact program.Programı kullanıyosunuz,biraz ara verince sonradan aynı sorunu bunu nasıl yapmıştım diyorsunuz.Çünkü önceden zaman baskısıyla yaptığınız işlemi nasıl yaptığınızı kayıt altına alıyorsunuz.\r
\r
Şimdi sizden talebimiz bazı konularda gösterdiğiniz gayret ve enerjiyi,bu programda bize yardımcı olmayı sağlamaktır.Çünkü değerli meslektaşlarımız bu programın kullanma prosedürü ve yardım menüsünü,sanki herkes try and errorla kafasını,gözünü yararak deneyerek öğrensin şeklinde yapmışlar.\r
\r
BU VESİLE İLE BÜTÜN SİTE ARKADAŞLARIMIN CUMASI MÜBAREK OLSUN,İŞLERİ GÜÇLERİ,MONTAJLARI RAST GELSİN.

ali orhun
ali orhun
27 Eylül 2013

kayıt altına almıyorsunuz.\r

guvenkeydal
guvenkeydal
03 Ocak 2014

oneal_runo yazdı:
ben indirdim kurdum fakat kullanamıyorum yeni dedim tık yok ne yapmam gerekiyor?
\r
\r
aynı durumu şu an ben de yaşıyorum ne yapılması gerekiyor ?

kol3r4
kol3r4
01 Aralık 2014

DemirDöküm KTH 2.0 bağlantı sanırım kırık. Elinde DemirDöküm KTH 2.0 programı olan birisi dosyayı paylaşabilir mi acaba rica etsem. iyi çalışmalar

imoban1
imoban1
09 Temmuz 2019

sevgili demirdöküm kurumu yöneticileri programınız KTH 2.0  indirme işlemi gerçekleşmiyor. sorun nedir acaba

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.