kaplan
kaplan
03 Mart 2014

Gasworks Programı Hakkında Bilgi

Gasworks programının türkçe kullanma kılavuzu veya program hakkında bilgi sahibi olan arkadaşaların yardımına ihitacım var

haritamuh
haritamuh
13 Şubat 2015

Gasworks konusunda bilgi ve belge paylaşabilecek arkadaşlar var mı?

akgul81
akgul81
18 Şubat 2015

Evet. Bu programı kullanan çok az kişi var ve hiçbir bilgi yok.

aramızda kullanan varsa ve bilgi paylaşabilirse sevinirim.

akintunca
akintunca
03 Kasım 2015

Program ile ilgili Türkçe kullanma kılavuzu bulunmuyor. İngilizce var. Oradan faydalanabilirsiniz. Yoğun olarak kullanıyoruz, kurum ve şirketlere özel eğitimini de firma olarak veriyoruz.  Foruma çok ender giriyorum. Program ile ilgili kişisel sorularınızı a.tunca@a-akare.com adresine iletirseniz fırsat buldukça cevaplayabilirim.

surveyengineer
surveyengineer
24 Kasım 2018

Arkadaşlar merhaba,

Gasworks programını öğrenmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek elinde eğitim videosu olan temel seviyede öğrenmek istiyorum. 

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Moderatörün Notu:
Konu ilgili başlık altına taşındı.

Akinon
Akinon
16 Eylül 2019

Doğalgaz altyapı hesaplaması için GasWorks programı kullanmak istiyorum. 
Kullanan veya kullanmayı bilen biri var mı? Yardımcı olabilir mi?

Moderatörün Notu:

makmüh61
makmüh61
25 Haziran 2021

Merhaba gasworks programı hakkında bilgisi olan var mıdır nereden öğrenebilirim bu programı.

Moderatörün Notu:

semiyildiz
Danışman semiyildiz
25 Haziran 2021

Excell tablosu işinizi görebilir

a.tunca
a.tunca
28 Haziran 2021

Program ile ilgili Türkçe kullanma kılavuzu bulunmuyor. İngilizce var. Oradan faydalanabilirsiniz. Yoğun olarak kullanıyorum, kurum ve şirketlere özel eğitimini de firma olarak veriyoruz.  Program ile ilgili kişisel sorularınızı a.tunca@a-kare.com adresine iletirseniz fırsat buldukça cevaplayabilirim. Daha önceki gönderide mail adresi yanlış girilmiş. Özür dilerim.

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.