snrsrgc
snrsrgc
08 Şubat 2012

Radyatör Hakkında Bilgi

Merhabalar;

İlk kez doğalgaz kullanıcısı olacağım. Bir vaillant bayisine gittim ve önerilen ürünleri satın aldım. Radyatörlerimin de vaillant olacağını söylemişlerdi. vaillantın radyatör markası olan vairad radyatörler yerine vaillant kuruluşu olan protherm marka radyatörler takıldı tesisatıma. Bu durumu problem yapmalı mıyım iki ürün arasında çok ciddi kalite farkı var mıdır? Bu sorularımın yanıtlarını rica ediyorum.

hvac
Uzman hvac
08 Şubat 2012

Protherm markası Vaillant firmasına ait ikinci bir üründür.Ve yakın geçmişte Vaillant firması DEmirdöküm firmasını satın aldığını da düşünürsek.Size kullanılan Protherm marka radyatörlerden bir sorun çıkmyacaktır.İki ürününde broşürlerini alıp 1m.'sinin ne kadar ısı enerjisi verdiğine ve her iki radyatöründe metre fiyatlarına bakarsanız iyi olur sanırım.

Ragıp
Ragıp
25 Şubat 2012

Değerli Arkadaşlar

Kalde panel radyatör kullanan ve yorum yapabilecek arkadaş varmı acaba? Forumda uygun olmazsa özel mesaj atarsa sevinirim..

abdulhey
abdulhey
25 Şubat 2012

adam sana çıkıp vaillantın radyatörünü takacağım deyip başka marka takıyorsa yalan söylemişdir. vaillantın radyatörü yok ise sana EN BAŞDAN vaiilantın yan ürünü olan protermi takacağim demeli. proterm radyatörde sıkıntı yaşamayacak olsanda yaptığınız sözleşmeye ne yazdıysa onu takmalı. bazı kişilerin ticareti sağlıklı yapmamasından kaynaklanan bir durum bu. 

makinist
makinist
19 Ağustos 2012

aynı şekilde bizim evede baymak  radyatör takacağını söyleyen usta iş bittiğinde avin yarısına baykan  diğer yarısına da başka marka radyatör  takmış sonrada pişkin pişkin biz baykan konuşmuştuk diyor.sözleşmey apmadık ama tabi pişkin pişkin bu daha iyi demesi yok mu?

sizce baymak ve baykan arasında nasıl bi fark var tecrübeli arkadaşlar bilgi veririlerse çok sevinirim..

işini kendin takip edeceksin yazılı açıklama alacaksın gerekirse...

Cevap Yaz

Cevap yazabilmeniz için Giriş yapmanız gerekiyor.